The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries

Kitoks VD gyvenimas.
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

  For ever alone... NOT ! ;DD

Go down 
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




 For ever alone... NOT ! ;DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: For ever alone... NOT ! ;DD    For ever alone... NOT ! ;DD EmptyAntr. 05 10, 2011 2:51 pm

 For ever alone... NOT ! ;DD Vq4b2r
Halllūūūūūzzz ppl ! ;**

Ya, mane jau pažįstat iš daugelio stars arba tvd forų, nū gal dar esu įsimaišius kokiam nors paprastam rpg xDD Nu tai va... esu Gerda ( in da foto ta languota xDD) Man 12 metų NEBEILGAI! Muhahahaha :DD Gimtadienis Gegužės 30 dieną ir jau baigia pavažiuot stogas. Labai mėgstu nervint žmones, žiauriai xDD Mėgstu įvairia mūzika, karočia esu pasinešus ant hardstyle ir hardcore ;p Esu iš kavensko xDD Gal kas meet? ;DD I'm Bieber anti fan NR 1 ! ;** Mėgstu kiaušiniais apmėtyti žmones xDD Nevirškinu Hannos Montanos... jau tokia šlykštinė krč negaliu... :DDD Esu gavus telefoną už 1500 lt po 3 dienų jo nebebuvo, kažkur pamečiau ;DD Aišku dar esu pametus kokia ~ 4 telefonus ;D Dabartinį mėgstu mėtyt į siena o dažniausiai tai pro langą (rofl) Esu Dvynė , haha :D Turiu sesių,brolių ;p Ai nu.. labai mėgstu ŠOKTI xDD Soup krč... klausimų kilo ? Rašyk kažkur čia... xDDDD (down)
Atgal į viršų Go down
 
For ever alone... NOT ! ;DD
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
The Vampire Diaries :: IT'S A KINGDOM OF FLOOD. :: Šiukšlinė.-
Pereiti į: