The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries

Kitoks VD gyvenimas.
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 miegamasis (rawrr.)

Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




miegamasis (rawrr.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: miegamasis (rawrr.)   miegamasis (rawrr.) EmptyAntr. 06 07, 2011 2:00 pm

..
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




miegamasis (rawrr.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis (rawrr.)   miegamasis (rawrr.) EmptyAntr. 06 07, 2011 3:48 pm

Atsivelka greitai, ieško marškiniu, kad Lotte nepamatytu.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




miegamasis (rawrr.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis (rawrr.)   miegamasis (rawrr.) EmptyAntr. 06 07, 2011 3:50 pm

Atėjusi pamato Klausa ir atsiremia į duriu staktą susidedą rankas ant krutinės-Kur marškinius padėjai?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




miegamasis (rawrr.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis (rawrr.)   miegamasis (rawrr.) EmptyAntr. 06 07, 2011 3:51 pm

Sustingsta vietoj išgirdes lottes balsa:
-aaa. pamerčiau,-palinksi.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




miegamasis (rawrr.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis (rawrr.)   miegamasis (rawrr.) EmptyAntr. 06 07, 2011 3:53 pm

-Kažkodėl netikiu užuodžiu tos kekšės kvepalus už kilometro palinksi
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




miegamasis (rawrr.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis (rawrr.)   miegamasis (rawrr.) EmptyAntr. 06 07, 2011 3:54 pm

Prikanda lūpą, lėtai atsistoja:
-Nu tai tigi su ja šnekėjau kaip gi galiu nekvėpėt
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




miegamasis (rawrr.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis (rawrr.)   miegamasis (rawrr.) EmptyAntr. 06 07, 2011 3:56 pm

Susiraukus prieiną prie jo ir pabučiuoją tada atsitraukę nulaižo savo lūpas-Aha ir nesibučiavai jo?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




miegamasis (rawrr.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis (rawrr.)   miegamasis (rawrr.) EmptyAntr. 06 07, 2011 4:00 pm

Nuleidžia akis:
-Na. Gal...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




miegamasis (rawrr.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis (rawrr.)   miegamasis (rawrr.) EmptyAntr. 06 07, 2011 4:06 pm

-Pabaik sakinį-Pasižiūi į jį -Einu nurausiu jos plaukus-Susiraukė ir apsiskus žengė lik įdurų
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




miegamasis (rawrr.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis (rawrr.)   miegamasis (rawrr.) EmptyAntr. 06 07, 2011 4:17 pm

Greitai atsiranda priešai ją:
-Nieko ne daryk! aš viska pradėjau
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




miegamasis (rawrr.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis (rawrr.)   miegamasis (rawrr.) EmptyAntr. 06 07, 2011 4:18 pm

-Tu ją gini?-Kilsteli antakį
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




miegamasis (rawrr.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis (rawrr.)   miegamasis (rawrr.) EmptyAntr. 06 07, 2011 4:29 pm

-ne tiesiog, tai ne jos kaltė
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




miegamasis (rawrr.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis (rawrr.)   miegamasis (rawrr.) EmptyAntr. 06 07, 2011 4:31 pm

-Mes su ja ir taip nebaigtu reikalų turim-Šypteli
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




miegamasis (rawrr.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis (rawrr.)   miegamasis (rawrr.) EmptyAntr. 06 07, 2011 4:43 pm

-Lote prašau nieko ne daryk..
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




miegamasis (rawrr.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis (rawrr.)   miegamasis (rawrr.) EmptyAntr. 06 07, 2011 5:45 pm

Stovi susiraukus įniršį vos tramdo ir masto kad atsirūks dar Kath už viską-Gerai neisiu bet ji vistiek atsiims-Palinksi ir nuėjus atsigulą ant lovos atsigula taip kad matytu Klausą-Ko ji norėjo?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




miegamasis (rawrr.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis (rawrr.)   miegamasis (rawrr.) EmptyAntr. 06 07, 2011 6:11 pm

-Nieko svarbaus,-prikanda lūpa.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




miegamasis (rawrr.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis (rawrr.)   miegamasis (rawrr.) EmptyAntr. 06 07, 2011 6:16 pm

-Manau kad svarbaus-Šypteli-Pasakyti ar man pačiai nueit paklaust
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




miegamasis (rawrr.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis (rawrr.)   miegamasis (rawrr.) EmptyAntr. 06 07, 2011 6:17 pm

-Norėjo duoti mėnulio akmenį, bet kadangi pagal jos žodžius aš susidėjas su tavimi, tai nedavė. Sakė jei paliksiu tave tik gausiu,-nueina atsisėda šalia jos. Pasižiūri į ją.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




miegamasis (rawrr.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis (rawrr.)   miegamasis (rawrr.) EmptyAntr. 06 07, 2011 6:21 pm

-o mano akmenukas parkelevo į miestelį-o.O
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




miegamasis (rawrr.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis (rawrr.)   miegamasis (rawrr.) EmptyAntr. 06 07, 2011 6:24 pm

-Niekur nemąstyk eiti,-griežtai pasako,-o tai surakinsiu rūsyje, aišku?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




miegamasis (rawrr.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis (rawrr.)   miegamasis (rawrr.) EmptyAntr. 06 07, 2011 6:26 pm

-O rūsys man patinką-Šyptelėjo
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




miegamasis (rawrr.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis (rawrr.)   miegamasis (rawrr.) EmptyAntr. 06 07, 2011 6:27 pm

Pašhakin:
-Gal vėl traukiai marihuanos?-antakis up. Gal ištraukė iš Klauso kišenės visa paki and surukė kol Klausas nematė,-jei taip, tu man nafik gausi,-parodo kumštį.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




miegamasis (rawrr.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis (rawrr.)   miegamasis (rawrr.) EmptyAntr. 06 07, 2011 6:28 pm

Patraukę nuo jo akeles juk neprisipazins kad surukė kazkur akikes skrajoje po lubas-Ne nejuokauk aš neėmiau
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




miegamasis (rawrr.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis (rawrr.)   miegamasis (rawrr.) EmptyAntr. 06 07, 2011 6:31 pm

-Aš rimtai klausiu Lottę,-pasižiūri į ją piktai,-nu jei Klausas sužinos, ką gaus ta į pasturgalį,-pažiūrėk man į akis and pasakyk kad nemeluoji,-susiraukia dar labiau.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




miegamasis (rawrr.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis (rawrr.)   miegamasis (rawrr.) EmptyAntr. 06 07, 2011 6:33 pm

Aišku jei meluot vieni juokai pasižiūri į jo akeles-Nejamiau aš tos tavo žolės
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





miegamasis (rawrr.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis (rawrr.)   miegamasis (rawrr.) Empty

Atgal į viršų Go down
 
miegamasis (rawrr.)
Atgal į viršų 
Puslapis 113Pereiti prie : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Miegamasis
» Miegamasis
» Kath miegamasis
» Amelijos miegamasis
» Caro miegamasis

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
The Vampire Diaries :: IT'S A KINGDOM OF FLOOD. :: Šiukšlinė.-
Pereiti į: