The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries

Kitoks VD gyvenimas.
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Suoliukai

Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriusPranešimas
Elena Gilbert
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas.
Elena Gilbert


Pranešimų skaičius : 530
Reputacija : 0
Esu čia nuo : 2011-05-03

Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Suoliukai   Suoliukai EmptyŠt. 05 07, 2011 2:10 pm

Atgal į viršų Go down
https://vd-saga.forumlt.com
Sve?ias
Svečias




Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai EmptySk. 05 15, 2011 7:35 am

Ateina čia , labai gražiai pasistiebia ir padeda savo dubcę ant suoliuko.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai EmptySk. 05 15, 2011 8:03 am

Ateina nusilaižydamas lūpų kampučiuose užsilikusį kraują, išsidrėbia ant kažkokio ten suoliuko, išsitraukia iš kišenės iš narkomanų nufyrintą cigarečių pakelį, prisidega vieną cigaretę, rūko.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai EmptySk. 05 15, 2011 10:15 am

Ateina pamato savo angelelį Lily pribėga prie jos :
-Lily-apkaina mergyte.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai EmptySk. 05 15, 2011 10:16 am

- leisk man pabūti vienlaiii .. - susilraukia ir nuveina prie didelio dėdės su cigarete
- lebašš , - šypteli
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai EmptySk. 05 15, 2011 10:17 am

Nu atsisėda prie kito suoliuko ir žiūri kas bus.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai EmptySk. 05 15, 2011 10:24 am

Pažiūri šnairai į vaiką, atkiša cigarečių pakelį:
-Rūkysi? - o kas jam, tegul rūko vaikas jei nori, ne jo bėdos.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai EmptySk. 05 15, 2011 10:29 am

Nusijuokia:
-Geriau nesiūlyk ji gali užsirūkyti,pvz pas char rado vibratoriu ir kvaršino man galv1 ,,VINRO POWER!" Nepatartina-palinksi.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai EmptySk. 05 15, 2011 10:29 am

-Tegul rūko, kas man, - patraukė pečiais, nu nei šilta nei šalta jam.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai EmptySk. 05 15, 2011 10:31 am

-O jai ji sakys,,Diedle dav4 palukyr"or ,,Duok lukyt !" -nusijuokia.Pasijaučia alkana,galvoja jai rūko tai tas gal ne vampyras.Kaip jai kraują pradėt prie jo gert?.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai EmptySk. 05 15, 2011 10:34 am

-O kas tau sakė, kad aš su ja dar susitiksiu? - nusijuokė, neplanuoja jis čia pavaišinęs tą vaiką ciza patapti bestukais su ja ir nesiskirti iki gyvenimo galo. Jis tai ir nežino, kad Amelia ne žmogus, žvilgtelėjo į jos kaklą, apsilaižė lūpas.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai EmptySk. 05 15, 2011 10:37 am

-Ko taip vėpsai-sunerimsta ir pažiūri į menulį ,Dieve karšta.Nenuori trečią kartą virst vilku prie tokio sexso xD.
-Klausyk,aš Amelia,o tu?-pasimoja ranka ,kad vėjalis į ją pūstu.Tuoi turbūt iš to karščio nudvės.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai EmptySk. 05 15, 2011 10:41 am

(kokį mėnulį? diena gi db, kauše xD)

-Noriu ir vėpsau, ko čia šakojies? - tep atšiauriai atkirto, dūmus išpūtė, vėl cigariuką burnon susigrūdo ir įtraukė dūmų į plaučius.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai EmptySk. 05 15, 2011 10:43 am

[Nu pz kartais dieną matos xD ]
Atsidūsta:
-Nesišakoju-pradeda jau akutės rauduonot.Ėst nori.
-Tu gal žinai apie vampyrus?-pasirodo iltys.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai EmptySk. 05 15, 2011 10:46 am

(bet taip vilkolakiu nepavirsi xD gi nakties reik)

-O tu ką nežinai, kad visų to klausti nesaugu, - kilstelėjo antakius, kiaura merga visai.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai EmptySk. 05 15, 2011 10:47 am

[nu ją,bet gi vistiek karšta xD]
-Dieve galvoju ar tu vampyras ar ne-apžiūri tą.
-Taigi aš esu vampyre,vo ir susipažinom-išsitraukia iš rankinės kraujo ir įsikišus šiaudelį siurbia.
-Nori ir tu?-Galvoja,gal ir vampyras,o jai ne vampyras tai gal norės paragaut kraujuko.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai EmptySk. 05 15, 2011 10:51 am

Paema iš pokelio cigą dar iš jo kišenės žybčiką ištraukia ir laimynga išbėga
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai EmptySk. 05 15, 2011 10:52 am

-Lily-susiraukia.
-Nu kokia išpaikus.-surbia tą kraują.Gal ir ptai pabandys parūkyt.
-Duokš cigaretę-palinksi-Pabandysiu ir ašh.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai EmptySk. 05 15, 2011 10:53 am

-Juk aš galiu būti koks vampyrų medžiotojas, o tu čia man pasakoji apie save, visai nesisaugai, - akis pavartė, pažiūrėjo godžiai į tą maišelį, - ačiū ne, geriu tik šviežią kraują, tiesiai iš arterijos... - Žiūri kaip ta mergiščia maža nubėga su jo žiebtuvėliu, dabar norėdamas cizą prisidegti turės iš kažko skolintis arba bandyt akmenimis ugnį įžiebti, žodžiu apsisunkino sau gyvenimą pasiūlydamas vaikui cigaretę. Pats saviškę jau baigė surūkyti tai nutrenkė žemėn. - Neturėsiu kuo pridegti, tad apseisi ir be cigaretės.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai EmptySk. 05 15, 2011 10:54 am

-O ką žinai-šypteli ir su savao raganiškom galiom uždega žolę.
-Aš ir ragana-palinksi.
-Taigi-šypteli-rūkysi?-nusijuokia ir užgesina ugnį.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai EmptySk. 05 15, 2011 11:03 am

Keistai pažiūri, kietai čia:
-Juk nesenai rūkiau, bet jei tu nori... - pametėjo jai pakelį su cigaretėmis.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai EmptySk. 05 15, 2011 11:05 am

Išsitraukia ir užsidegė:
-Nu bandom-įtraukė vieną ir nusikosėjo ,tada kitą .Nu visai patiko.
-Nu girdėjau blokas yprotis,bet visai šaunu-palinksi ir pradėjo rūkyt.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai EmptySk. 05 15, 2011 11:10 am

-Nieko čia šaunaus, - burbtelėjo, nu niurzga šiaip jis, nieks jam nepatinka.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai EmptySk. 05 15, 2011 11:13 am

Užuodžia kažką o Dieve:
-Užuodžiu,kad kažkokia moteris įsipjovė-palinksi-štai ten-parodo prie krūmo.Pajutus kraują meta cigaretę ir pribėga prie moters.
-Ar jūs sveika?-nesusivaldė-Aš jums padėsiu-suleido iltys ir pagėrė kraujo.Atitempė prie Ryan.
-Gersi? Tiesiai iš venos-palinksi.Gerai,kad daug žmonių nebuvo
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai EmptySk. 05 15, 2011 11:20 am

Grįšta čia , susiranda ta cigarečių pokelį , vieną prisidega su žiebtuvėliu, tuomet žybciką jam numeta
- ačiū , - šypteli
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai Empty

Atgal į viršų Go down
 
Suoliukai
Atgal į viršų 
Puslapis 18Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Suoliukai.
» Suoliukai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
The Vampire Diaries :: IT'S A KINGDOM OF FLOOD. :: Šiukšlinė.-
Pereiti į: