The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries

Kitoks VD gyvenimas.
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Lottės užrašai

Go down 
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




Lottės užrašai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Lottės užrašai   Lottės užrašai EmptySk. 05 08, 2011 10:47 am

Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Lottės užrašai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lottės užrašai   Lottės užrašai EmptyPir. 05 09, 2011 8:12 am

Dienorašti....


Parkeliavau pagaliau į mystiškęs jos kaip visados nepasikeitusios.Ir ką susitikau o savo antrininkę Eleną kuri mane palaikė Katherina ir kodėl mane visuomet laiko ja?Pabuvus su manimi Elenai lyg ir keli varščiukai atsisuko smegeninėj palidėjus ją namo išėjau savais keliais nuėjau prie ežero ir ką sutikau spėkit?ogi vieną Salvatorė brolelį ir Kath ir paskui dar atkeliavo Elena buvo antrininku susitikimas;DDdabar suprantu Salvatore brolems Kath neberūpi,bet spėkit kas?ta pati Elena tai gal po Elenos mano eilė?;DNukeliavau su Elena ir Deimonu į Salvatore namus,Jie su Elena prie mano akių pradėjo laižytis nei gėdos nei sarmatos bet aš iš ano kambario nešiau kudašiu ir dabar sėdžiu kažkokiam kambarį jų namuose gal tas kambarys Deimono?O gal Stefano?Manau greitu laiku sužinosiu;)......
Atgal į viršų Go down
 
Lottės užrašai
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Kathūko užrašai
» Lottės šeminėlė
» Lottės meškafonas
» Lottes kambarys
» Lottės šeminėlė

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
The Vampire Diaries :: IT'S A KINGDOM OF FLOOD. :: Šiukšlinė.-
Pereiti į: