The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries

Kitoks VD gyvenimas.
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Įėjimas ' išėjimas

Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
exKaterina Petrova
is it too much to ask for someone to be interesting?



Pranešimų skaičius : 406
Reputacija : 1
Esu čia nuo : 2011-05-08
Miestas : Mistinis dangus
Credit : DolceVita

Įėjimas ' išėjimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Įėjimas ' išėjimas   Įėjimas ' išėjimas EmptySk. 06 05, 2011 5:54 pm

Atgal į viršų Go down
exKaterina Petrova
is it too much to ask for someone to be interesting?



Pranešimų skaičius : 406
Reputacija : 1
Esu čia nuo : 2011-05-08
Miestas : Mistinis dangus
Credit : DolceVita

Įėjimas ' išėjimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas ' išėjimas   Įėjimas ' išėjimas EmptyAntr. 06 07, 2011 1:58 pm

Išeina čia, nes žino, kad čia bus Klaus, ji tikėjosi jį sutikti greitu metu čia.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Įėjimas ' išėjimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas ' išėjimas   Įėjimas ' išėjimas EmptyAntr. 06 07, 2011 2:01 pm

Atpėdina:
-Nūm? Što hočiš?-antakis up
Atgal į viršų Go down
exKaterina Petrova
is it too much to ask for someone to be interesting?



Pranešimų skaičius : 406
Reputacija : 1
Esu čia nuo : 2011-05-08
Miestas : Mistinis dangus
Credit : DolceVita

Įėjimas ' išėjimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas ' išėjimas   Įėjimas ' išėjimas EmptyAntr. 06 07, 2011 2:03 pm

- Klausai.., - ji seniai laukė šito susitikimo, jau senai ji norėjo pamatyti tą nuo kurio pabėgo prieš šimtus metų.
- Labas, - kreivai šypteli jį nužvelgus, Katerinos žvilgsnis nebuvo draugiškas, jis buvo gana aršus, nepatenkintas.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Įėjimas ' išėjimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas ' išėjimas   Įėjimas ' išėjimas EmptyAntr. 06 07, 2011 2:03 pm

-Nu labutis,-pamirksi savo akelėm,-tai ko norėjai?
Atgal į viršų Go down
exKaterina Petrova
is it too much to ask for someone to be interesting?



Pranešimų skaičius : 406
Reputacija : 1
Esu čia nuo : 2011-05-08
Miestas : Mistinis dangus
Credit : DolceVita

Įėjimas ' išėjimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas ' išėjimas   Įėjimas ' išėjimas EmptyAntr. 06 07, 2011 2:07 pm

- Tau reikėjo akmens? O gal nebe..?, - nusijuokia, pasirodo, kad Klaus pasikeitė.. labai pasikeitė.. Sarkastiškai nusišypso.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Įėjimas ' išėjimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas ' išėjimas   Įėjimas ' išėjimas EmptyAntr. 06 07, 2011 2:10 pm

-Reikia. O duosi?-išriečia antakį. Netiki Klausas, kad taip lengvai Kath jam ką nors duos,-kažko nori už jį?
Atgal į viršų Go down
exKaterina Petrova
is it too much to ask for someone to be interesting?



Pranešimų skaičius : 406
Reputacija : 1
Esu čia nuo : 2011-05-08
Miestas : Mistinis dangus
Credit : DolceVita

Įėjimas ' išėjimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas ' išėjimas   Įėjimas ' išėjimas EmptyAntr. 06 07, 2011 2:13 pm

- Žinai, Klaus.. dar prieš tau rašant į mobilųjį aš buvau tikra, kad tau jį atiduosiu už nieką, tiesiog atiduosiu, nes aš jį turiu.., - nusišypso, pakraipo galvą.
- Bet deja.. kai sužinojau, kad tu susidėjai su Charlotte, o mane taip lengvai pamiršai.. man pasirodė, labai sunku akmenį tau atiduoti už ŠIAIP, - nusijuokia.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Įėjimas ' išėjimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas ' išėjimas   Įėjimas ' išėjimas EmptyAntr. 06 07, 2011 2:15 pm

Prikanda lūpą:
-Tai ką nori už ta akmenį?-nuleidžia akis,-tik greičiau sakyk, neturiu visos dienos,-dirbtinai šypteli.
Atgal į viršų Go down
exKaterina Petrova
is it too much to ask for someone to be interesting?



Pranešimų skaičius : 406
Reputacija : 1
Esu čia nuo : 2011-05-08
Miestas : Mistinis dangus
Credit : DolceVita

Įėjimas ' išėjimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas ' išėjimas   Įėjimas ' išėjimas EmptyAntr. 06 07, 2011 2:16 pm

- Kolkas man nieko nereikia, žinoma praverstum daug kuom, bet viską maišo Charlottė, akmenėlio neduosiu, - išsišiepia
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Įėjimas ' išėjimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas ' išėjimas   Įėjimas ' išėjimas EmptyAntr. 06 07, 2011 2:17 pm

-Kom pavyzdžiui?-antakis up.
-Šarlotė nieko nemaišo,-susiraukia ir surėkia.
Atgal į viršų Go down
exKaterina Petrova
is it too much to ask for someone to be interesting?



Pranešimų skaičius : 406
Reputacija : 1
Esu čia nuo : 2011-05-08
Miestas : Mistinis dangus
Credit : DolceVita

Įėjimas ' išėjimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas ' išėjimas   Įėjimas ' išėjimas EmptyAntr. 06 07, 2011 2:20 pm

Nusijuokia iš to, kad ji privertė Klaus rėkti.
- Shh, - nusišypso ir prideda pirštuką prie jo lūpų, kur dingo jos senasis Klaus??
- Tu mane iškeitei į ją, aš kad ir kaip norėčiau.. nebegaliu tavimi pasitikėti, o turėjau tiek daug planų, mudu turėjom tiek daug nuveikti.., - panodina galvą
- Pradedant akmeniu ir baigiant Elena Gilbert.., - pakelia akis į jį
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Įėjimas ' išėjimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas ' išėjimas   Įėjimas ' išėjimas EmptyAntr. 06 07, 2011 2:22 pm

Žiūri į ją. Nuleidžia akis:
-Gali normaliai pasakyti ko tu nori iš manęs?
Atgal į viršų Go down
exKaterina Petrova
is it too much to ask for someone to be interesting?



Pranešimų skaičius : 406
Reputacija : 1
Esu čia nuo : 2011-05-08
Miestas : Mistinis dangus
Credit : DolceVita

Įėjimas ' išėjimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas ' išėjimas   Įėjimas ' išėjimas EmptyAntr. 06 07, 2011 2:27 pm

- Noriu aš labai daug, - priartėja prie jo, ji pasitiki savimi ir žino, kad Klaus ją visdar myli, tik nenori to pripažinti garsiai..
- Palik ją ir mes būsim kartu Klaus, - linkteli galvą, priartėja prie jo, švelniai pabučiuoja į lūpas, ji nenusileis..Ji primins Klausui apie save, apie juos.
- Su manimi gausi ir akmenį, - šypteli.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Įėjimas ' išėjimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas ' išėjimas   Įėjimas ' išėjimas EmptyAntr. 06 07, 2011 2:29 pm

-Negera Katukai?-šypteli,-antras pasiūlymas egzistuoja?-antakis up,-padarysiu, bet ką. Only nepaliksiu Lottes,-palinksi.
Atgal į viršų Go down
exKaterina Petrova
is it too much to ask for someone to be interesting?



Pranešimų skaičius : 406
Reputacija : 1
Esu čia nuo : 2011-05-08
Miestas : Mistinis dangus
Credit : DolceVita

Įėjimas ' išėjimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas ' išėjimas   Įėjimas ' išėjimas EmptyAntr. 06 07, 2011 2:30 pm

Nusijuokia, išmeta (evil) smailiuką.
- Akmenį gausi, kai grąžinsi man brolius Salvatorius, man jų reikiaa, - susineria rankas prie krūtinės.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Įėjimas ' išėjimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas ' išėjimas   Įėjimas ' išėjimas EmptyAntr. 06 07, 2011 2:35 pm

-Jeigu jų reikia pati ir susigražink,-palinksi,-jeigu nieko geresnio, kaip ir sakiai su manimi susijusia įdėjos neturi aš dingstu,-nusisuka ir pradeda eiti į priekį.
Atgal į viršų Go down
exKaterina Petrova
is it too much to ask for someone to be interesting?



Pranešimų skaičius : 406
Reputacija : 1
Esu čia nuo : 2011-05-08
Miestas : Mistinis dangus
Credit : DolceVita

Įėjimas ' išėjimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas ' išėjimas   Įėjimas ' išėjimas EmptyAntr. 06 07, 2011 2:37 pm

- Iki Klaus, sudie akmenuk, - nusijuokia ir net nesiruošia žemintis prieš jį, ji jo tikrai nesivys, nors galėtų... bet turbūt, ji Klaus nemyli, juo galima tik manipuliuoti..
Ir nusisukusi pradeda eiti namo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Įėjimas ' išėjimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas ' išėjimas   Įėjimas ' išėjimas EmptyAntr. 06 07, 2011 2:40 pm

Nu but Klausui taip reikia to akmens. Susiraukia. Taip nenori to daryti. Greitai prilėkė prie jos ir pabučiuoja:
-O jeigu...na,-nuleidžia galvą.
Atgal į viršų Go down
exKaterina Petrova
is it too much to ask for someone to be interesting?



Pranešimų skaičius : 406
Reputacija : 1
Esu čia nuo : 2011-05-08
Miestas : Mistinis dangus
Credit : DolceVita

Įėjimas ' išėjimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas ' išėjimas   Įėjimas ' išėjimas EmptyAntr. 06 07, 2011 2:42 pm

Pajutus jo lūpas prie savųjų, jai kvapą užgniaužė, užsimerkė ir minutę stovėjo taip.. tylumoje..
- Kas?, - pakreipia galvą, primerkia akis.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Įėjimas ' išėjimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas ' išėjimas   Įėjimas ' išėjimas EmptyAntr. 06 07, 2011 2:44 pm

-Jeigu aš su tavimi...-nutyli. Negali patikėti, kad tai sakys,-jeigu su tavimi permiegočiau?-pakelia akis į ją.
Atgal į viršų Go down
exKaterina Petrova
is it too much to ask for someone to be interesting?



Pranešimų skaičius : 406
Reputacija : 1
Esu čia nuo : 2011-05-08
Miestas : Mistinis dangus
Credit : DolceVita

Įėjimas ' išėjimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas ' išėjimas   Įėjimas ' išėjimas EmptyAntr. 06 07, 2011 2:48 pm

Kumšteli jam per nugarą, su tokia visai nebloga jėga, susiraukia, veide atsiranda daug raukšlių, susineria rankas po krūtine.
- Aš panaši į tokią?, - nusijuokia, vaikiškai patempia lūpą.
- Tu manimi nori pasinaudoti vieną naktį ir išmesti, kaip kokį pliušinį meškiuką?, - panodina galvą, jis tikrai ją nuvylė..
- Tu turi galimybę rinktis tarp vargšės Charlottės ir tarpm manęs tobulos moters, kuri tau daug padėjo ir ji turi akmenuką, - gūžteli petukais, vėl apsisuka, nuėjusi du žingsnius nuo jo tarė:
- Žinai, aš galvojau, kad tu kitoks.. Maniau, kad tu TIKRAS vyras, bet tu.., - pradeda eiti vėl.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Įėjimas ' išėjimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas ' išėjimas   Įėjimas ' išėjimas EmptyAntr. 06 07, 2011 2:51 pm

Perverčia ją ant žemes:
-Arba priėmi mano pasiūlyma or valink nx. Oukey?-antakis up,-susirask savo tuos salvatorius ir daryk ką nori, jei tau aš nepatinku,-paleidžia ją.
Atgal į viršų Go down
exKaterina Petrova
is it too much to ask for someone to be interesting?



Pranešimų skaičius : 406
Reputacija : 1
Esu čia nuo : 2011-05-08
Miestas : Mistinis dangus
Credit : DolceVita

Įėjimas ' išėjimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas ' išėjimas   Įėjimas ' išėjimas EmptyAntr. 06 07, 2011 2:53 pm

- Kas sakė, kad tu man nepatinki?, - išriečia dešinį antakį į viršų.
- Aš nebūsiu ta, kuria tu pasinaudosi ir ją išmesi..
- Aš nenoriu būti blogietė, kuri prievartauja vyrą, - sukikena, bando atsistoti, bet nepakelia nuo savęs tokio svorio..
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Įėjimas ' išėjimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas ' išėjimas   Įėjimas ' išėjimas EmptyAntr. 06 07, 2011 2:55 pm

-Aš taip supratau.
-Kas sakė, kas išmesiu?
-Ai. Tu nori būti blogiukė kurį , taprasme tu, prievartauja vyrus ane?-suraukia kaktą.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Įėjimas ' išėjimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas ' išėjimas   Įėjimas ' išėjimas Empty

Atgal į viršų Go down
 
Įėjimas ' išėjimas
Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Įėjimas / išėjimas
» Įėjimas/išėjimas
» Įėjimas/Išėjimas
» Įėjimas/Išėjimas.
» Įėjimas/Išėjimas.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
The Vampire Diaries :: IT'S A KINGDOM OF FLOOD. :: Šiukšlinė.-
Pereiti į: