The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries

Kitoks VD gyvenimas.
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Įėjimas ' išėjimas

Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
exKaterina Petrova
is it too much to ask for someone to be interesting?



Pranešimų skaičius : 406
Reputacija : 1
Esu čia nuo : 2011-05-08
Miestas : Mistinis dangus
Credit : DolceVita

Įėjimas ' išėjimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas ' išėjimas   Įėjimas ' išėjimas - Page 2 EmptyAntr. 06 07, 2011 2:59 pm

- Aš žinau.. Juk tu niekada net nepagalvojai apie mane, nors žinau kad giliai čia, - prideda savo ranką ant jo širdies.
- Žinau, kad čia tu žinai, kad mane myli dar karščiau nei kažkada, bet ta Charlottė.. ji viską maišo, nesupranti?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Įėjimas ' išėjimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas ' išėjimas   Įėjimas ' išėjimas - Page 2 EmptyAntr. 06 07, 2011 3:02 pm

Stebi jos visus judėsius. Kažkodėl nuo jos prisilietimu suvirpa:
-Aš tave mylėjau. Tu pabėgai. O man Šarlote pakeite tave,-švelniai pasakė.
Atgal į viršų Go down
exKaterina Petrova
is it too much to ask for someone to be interesting?



Pranešimų skaičius : 406
Reputacija : 1
Esu čia nuo : 2011-05-08
Miestas : Mistinis dangus
Credit : DolceVita

Įėjimas ' išėjimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas ' išėjimas   Įėjimas ' išėjimas - Page 2 EmptyAntr. 06 07, 2011 3:05 pm

- Klaus, aš tave mylėjau, tu man suteikei galimybę pajusti tikrą meilę, kurios man nesuteikė nei vienas iš Salvatorių.., - nuleidžia galvą žemyn.
- Aš pabėgau iš per didelės meilės tau.. man buvo grąsinta, kad jei tavęs nepaliksiu, jie tavę nužudys.., - pakelia akis į jį\
- O tu susiradai mano pakaitalą.. ir taip mane skaudini..
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Įėjimas ' išėjimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas ' išėjimas   Įėjimas ' išėjimas - Page 2 EmptyAntr. 06 07, 2011 3:06 pm

((Lotte supyks dėl to žodžio pakeitė:DD))
Atgal į viršų Go down
exKaterina Petrova
is it too much to ask for someone to be interesting?



Pranešimų skaičius : 406
Reputacija : 1
Esu čia nuo : 2011-05-08
Miestas : Mistinis dangus
Credit : DolceVita

Įėjimas ' išėjimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas ' išėjimas   Įėjimas ' išėjimas - Page 2 EmptyAntr. 06 07, 2011 3:07 pm

(tam žodžiui nėra sinonimo :DDD)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Įėjimas ' išėjimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas ' išėjimas   Įėjimas ' išėjimas - Page 2 EmptyAntr. 06 07, 2011 3:09 pm

((Dėl ko? :DD Tigi aš tau viską sakiau per skaipa xD))
-Ir tavim turėčiau patikėti nes?
-Tyksliau tu esi jos pakaitalas. Jeigu gerai pamenu, buvau susižadėjas su Lottę, dar prieš tau gimus.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Įėjimas ' išėjimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas ' išėjimas   Įėjimas ' išėjimas - Page 2 EmptyAntr. 06 07, 2011 3:10 pm

((Žinau aš ant juoko;D))
Atgal į viršų Go down
exKaterina Petrova
is it too much to ask for someone to be interesting?



Pranešimų skaičius : 406
Reputacija : 1
Esu čia nuo : 2011-05-08
Miestas : Mistinis dangus
Credit : DolceVita

Įėjimas ' išėjimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas ' išėjimas   Įėjimas ' išėjimas - Page 2 EmptyAntr. 06 07, 2011 3:11 pm

- Žinai, tai ko lauki? Bėk pas ją, juk aš tik kvailas pakaitalas, tau aš nereikalinga, - apsimetinėdama nusišypso, susiraukia, nusigręžia nuo jo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Įėjimas ' išėjimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas ' išėjimas   Įėjimas ' išėjimas - Page 2 EmptyAntr. 06 07, 2011 3:13 pm

Nebesivaldo jau Klausas. Jau visai nebežino ką daryti. Arčiau priartėjas prie jos aistringai pabučiuoja.
Atgal į viršų Go down
exKaterina Petrova
is it too much to ask for someone to be interesting?



Pranešimų skaičius : 406
Reputacija : 1
Esu čia nuo : 2011-05-08
Miestas : Mistinis dangus
Credit : DolceVita

Įėjimas ' išėjimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas ' išėjimas   Įėjimas ' išėjimas - Page 2 EmptyAntr. 06 07, 2011 3:16 pm

Užsimerkia, džyyz viduj jaučia tūkstantį ir vieną džiaugsmeliukų, kurie laksto po jos kūna, nežinodami kur dingti iš didžiulės laimės.
- Tu taip stengiesi, dėl kažkokio kvailo akmenuko.., - šypteli, neatsitraukia nuo jo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Įėjimas ' išėjimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas ' išėjimas   Įėjimas ' išėjimas - Page 2 EmptyAntr. 06 07, 2011 3:17 pm

-Užsičiaupk,-šypteli ir tuoliau bučiuoja.
Atgal į viršų Go down
exKaterina Petrova
is it too much to ask for someone to be interesting?



Pranešimų skaičius : 406
Reputacija : 1
Esu čia nuo : 2011-05-08
Miestas : Mistinis dangus
Credit : DolceVita

Įėjimas ' išėjimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas ' išėjimas   Įėjimas ' išėjimas - Page 2 EmptyAntr. 06 07, 2011 3:19 pm

Apveja jo kaklą rankelėmis, atsako į bučinį.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Įėjimas ' išėjimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas ' išėjimas   Įėjimas ' išėjimas - Page 2 EmptyAntr. 06 07, 2011 3:21 pm

Bučiuoja jos kaklą. Rankas pakiša po jos bliuskute.
Atgal į viršų Go down
exKaterina Petrova
is it too much to ask for someone to be interesting?



Pranešimų skaičius : 406
Reputacija : 1
Esu čia nuo : 2011-05-08
Miestas : Mistinis dangus
Credit : DolceVita

Įėjimas ' išėjimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas ' išėjimas   Įėjimas ' išėjimas - Page 2 EmptyAntr. 06 07, 2011 3:23 pm

Nežino ji ar gerai daro, kad leidžiasi jo bučiuojama.. Bet šiuo tarpu jos meilė stipresnė, už nepasitikėjima juo..
Išriečia kaklą, papučia savo lūpas.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Įėjimas ' išėjimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas ' išėjimas   Įėjimas ' išėjimas - Page 2 EmptyAntr. 06 07, 2011 3:27 pm

Nors ir kaip norėjo sustoti, bet nepajėgi to padaryti. Vis karščiau ir karščiau ją bučiuoja.
Atgal į viršų Go down
exKaterina Petrova
is it too much to ask for someone to be interesting?



Pranešimų skaičius : 406
Reputacija : 1
Esu čia nuo : 2011-05-08
Miestas : Mistinis dangus
Credit : DolceVita

Įėjimas ' išėjimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas ' išėjimas   Įėjimas ' išėjimas - Page 2 EmptyAntr. 06 07, 2011 3:30 pm

- Nepalik manęs, - sušnabžda jam į ausį, pradeda segti jo marškinius, šypsos.

(gera vieta.. veranda.. :D)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Įėjimas ' išėjimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas ' išėjimas   Įėjimas ' išėjimas - Page 2 EmptyAntr. 06 07, 2011 3:32 pm

Nieko neatsako. Tyli. Tuoliau tesia ką dares.
Atgal į viršų Go down
exKaterina Petrova
is it too much to ask for someone to be interesting?



Pranešimų skaičius : 406
Reputacija : 1
Esu čia nuo : 2011-05-08
Miestas : Mistinis dangus
Credit : DolceVita

Įėjimas ' išėjimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas ' išėjimas   Įėjimas ' išėjimas - Page 2 EmptyAntr. 06 07, 2011 3:34 pm

Ji jo nebepaleis, pirmą kartą po šimto metų ji ir vėl jaučia meilę, aistros proveržį, pagaliua ji turi tikslą dėl kurio gyvens toliau, pabaigus atsegt marškinius ar kas ten pas jį, numeta juo kuo toliau.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Įėjimas ' išėjimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas ' išėjimas   Įėjimas ' išėjimas - Page 2 EmptyAntr. 06 07, 2011 3:38 pm

Jau pajutes, kad be marškinių, prasimerkia. Ir atsitraukia nuo jos. Giliai įkvėpia oro.
Atgal į viršų Go down
exKaterina Petrova
is it too much to ask for someone to be interesting?



Pranešimų skaičius : 406
Reputacija : 1
Esu čia nuo : 2011-05-08
Miestas : Mistinis dangus
Credit : DolceVita

Įėjimas ' išėjimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas ' išėjimas   Įėjimas ' išėjimas - Page 2 EmptyAntr. 06 07, 2011 3:39 pm

- Kas?, - vis dar būdama sexy pozoj, iškraipo kaklą, prikanda apatinę lūpą dantimis ir žiūri į jį.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Įėjimas ' išėjimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas ' išėjimas   Įėjimas ' išėjimas - Page 2 EmptyAntr. 06 07, 2011 3:40 pm

Nusisuko nuo jos, susiima už galvos:
-Aš negaliu to daryti...
Atgal į viršų Go down
exKaterina Petrova
is it too much to ask for someone to be interesting?



Pranešimų skaičius : 406
Reputacija : 1
Esu čia nuo : 2011-05-08
Miestas : Mistinis dangus
Credit : DolceVita

Įėjimas ' išėjimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas ' išėjimas   Įėjimas ' išėjimas - Page 2 EmptyAntr. 06 07, 2011 3:44 pm

- Po galais.. kas tave stabdo? Charlotte Petrova? Tau skauda širdį, dėlto, kad ...., - atsistoja, pasitvarko plaukus, atsisėda ant verandos laiptelių.
- Klaus, apsispręsk.. Taip, sutinku mes vienodos, abi vampyrės.. Su viena tu praleidai tiek laiko, o su kita daug ką nuveikei, ji daug tau padėjo ir..ir.., - pavargo malti liežuviu, atsirėmė į turėklus.
- Jei tave stabdo ji, aš tau netrukdysiu, eik pas ją ir gyvenk laimingai, nebeskaudink manęs, - per visą šitą laiką, net nepažiūrėjo jam į akis.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Įėjimas ' išėjimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas ' išėjimas   Įėjimas ' išėjimas - Page 2 EmptyAntr. 06 07, 2011 3:47 pm

Tyli nieko nesako. Nužiūri ją. Prikanda lūpą:
-Atleisk Katerina,-pabučiuoja jos kaktą ir dingsta.
Atgal į viršų Go down
exKaterina Petrova
is it too much to ask for someone to be interesting?



Pranešimų skaičius : 406
Reputacija : 1
Esu čia nuo : 2011-05-08
Miestas : Mistinis dangus
Credit : DolceVita

Įėjimas ' išėjimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas ' išėjimas   Įėjimas ' išėjimas - Page 2 EmptyAntr. 06 07, 2011 3:49 pm

- Iki Klaus.., - ištaria tyliai, kai jo jau nebebuvo.. Dabar jai yra blogai, labai blogai.. Jau sudužo širdis, tikslai, svajonės, gyvenimas.. Atrodo, kad nebėra prasmės gyventi, nes tu nebeturi deguonies gyvenimui.. Pradeda bėgti karčios ašaros jos skruostais, bet ji jų nesivalo, leidžia joms bėgti..
Atgal į viršų Go down
exKaterina Petrova
is it too much to ask for someone to be interesting?



Pranešimų skaičius : 406
Reputacija : 1
Esu čia nuo : 2011-05-08
Miestas : Mistinis dangus
Credit : DolceVita

Įėjimas ' išėjimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas ' išėjimas   Įėjimas ' išėjimas - Page 2 EmptyAntr. 06 07, 2011 3:54 pm

Jis ją paliko, įskaudinęs.. Vieną minutę jis buvo jai suteikęs vilties, bet dabar išėjo jis.. Taip, kaip kažkada išėjo ji.. Bet tuomet buvo visai kitaip, ji gelbėjo savo mylimo žmogaus gyvybę.. O jis dabar.. ją iškeitė į savo dvynę.. Baisu, toliau sėdi čia su upeliais varvančiais iš akių.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Įėjimas ' išėjimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas ' išėjimas   Įėjimas ' išėjimas - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Įėjimas ' išėjimas
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Įėjimas / išėjimas
» Įėjimas/išėjimas
» Įėjimas/Išėjimas
» Įėjimas/Išėjimas.
» Įėjimas/Išėjimas.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
The Vampire Diaries :: IT'S A KINGDOM OF FLOOD. :: Šiukšlinė.-
Pereiti į: